Współpraca - sklepy, restauracje i sieci handlowe

Zostań Partnerem serwisu Zakupy z dowozem

Dlaczego zakupyzdowozem.pl?

Wprowadziliśmy na rynek całkowicie nową i innowacyjną usługę dostaw zakupów ze sklepów, supermarketów oraz restauracji, w których dotychczas było to niemożliwe.

Klienci coraz częściej kupują w Internecie. Polski rynek zakupów przez Internet cały czas z roku na rok wzrasta. Dlatego też sądzimy, że serwis zakupyzdowozem.pl wpisuje się w ten trend i odniesie duży sukces.

Powodzenie naszego przedsięwzięcia w dużej mierze opieramy na jakości realizowanych usług. Oferujemy dostawy z najpopularniejszych marketów i restauracji, znanych i cenionych przez rzesze klientów.

Wierzymy bowiem, że jedynie wieloletnie doświadczenie w branży w połączone razem z wysoką jakością świadczonych usług oraz dostarczanych produktów gwarantują odniesienie prawdziwego sukcesu. Potwierdzają to klienci, którzy regularnie korzystają z serwisu Zakupy z dowozem.

Jak to działa?

1.

Klient wchodzi na platformę zakupyzdowozem.pl, wybiera sklep, produkty i sposób płatności.

Zamówienie przekazywane jest do naszego mobilnego dostawcy.

2.

Nasz przedstawiciel udaje się do wybranego sklepu, aby dokonać zakupów dla klienta.

Po zebraniu produktów, przedstawiciel udaje się pod wskazany adres.

3.

Zakupy dostarczane są na miejsce oraz czas określone przez klienta przez mobilnego dostawcę.

Produkty mogą być na miejscu nawet w ciągu godziny od zamówienia.

4.

Klient jest zadowolony, bo w wygodny sposób otrzymał wszystkie zamówione przez siebie produkty.

Paragon lub fakturę za zakupy klient otrzymuje we wiadomości e-mail.

Zostań Partnerem Zakupy z dowozem

Dzięki naszemu serwisowi klienci zyskują możliwość robienia zakupów w ulubionych sklepach, nawet gdy są one położone w dalekiej odległości. Bez wychodzenia z domu i bez tracenia czasu w kolejkach do kasy, na wybrany termin lub nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia.

Sklepy oraz restauracje zyskują nową grupę klientów - osób, które z powodu odległej lokalizacji bądź po prostu innych czynników, wcześniej nie mogły dokonywać zakupów właśnie w tych sklepach.

Nasi stali klienci zadowoleni z jakości świadczonej przez nas usługi częściej korzystają z takiej formy robienia zakupów niż tradycyjnych wizyt w sklepach i restauracjach, co również potwierdza sukces wprowadzenia naszej rewolucyjnej usługi na rynek.

Budujemy solidny biznes oparty na wzajemnym zaufaniu, dostarczaniu dobrych jakościowo usług oraz produktów, a także budujemy przyjazne relacje biznesowe - zarówno z klientami detalicznymi, dostawcami zakupów, jak i całymi sieciami sklepów i restauracji.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do kontaktu osoby i firmy zainteresowane podjęciem współpracy.

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.