Współpraca

Najważniejsze informacje

Projekt Zakupy z dowozem to nowa i innowacyjna usługa dostaw zakupów ze sklepów, restauracji oraz punktów usługowych, z których było to dotychczas niemożliwe.

Jest to usługa skierowana głównie do osób, które cenią swój czas i chcą go przeznaczyć dla najbliższych, na pracę, rozrywkę lub odpoczynek. Klient potrzebuje tylko kilka chwil i kliknięć myszką, aby zamówić potrzebne produkty. Oferujemy dostawy ze sprawdzonych sieci handlowych i restauracji oraz punktów usługowych, zapewniając przy tym korzystne warunki współpracy dla Partnerów.

Poszukujemy Partnerów do współpracy w każdym aspekcie naszej działalości - oferujemy możliwość rozwijania się wraz z nami zarówno pod kątem ilości zdobytego doświadczenia w branży e-commerce, jak i wysokości zysków.

Dołącz do nas

Zostań naszym Partnerem w jednej z poniższych sfer:

Franczyza

Rozwijaj nasz projekt w kolejnych lokalizacjach oraz zdobywaj dzięki nam nowych klientów.

Partnerstwo

Zapewnij klientom możliwość zamówień przez Internet i otwórz się na rynek z perspektywami.

Inwestycja

Razem możemy więcej - przekaż nam wsparcie merytoryczne lub finansowe i zyskaj korzyści.


Franczyza

Prowadzisz własną działalność i chcesz zwiększyć swój obszar działania? Zakupy z dowozem dają Ci taką możliwość. Z nami możesz nie tylko rozwinąć swój biznes, ale także zwiększyć swoje zyski.

Jako franczyzobiorca oferujemy Tobie i Twoim pracownikom kompleksowe szkolenie w zakresie wdrożenia, szczegółowo opracowane know-how, prawo do korzystania z marki Zakupy z dowozem, fizyczne i cyfrowe materiały reklamowe, asystę techniczną oraz pomoc merytoryczną.

Otrzymasz dostęp do platformy internetowej umożliwiającej zarządzanie dostawcami, zamówieniami oraz prowadzenie raportów działalności, a także zestaw aplikacji mobilnych dla dostawców do zainstalowania na telefonach w celu przekazywania zamówień oraz ich realizacji.

Zapewniamy również wsparcie w zakresie marketingu oraz promocji zarówno marki, jak i dostaw zakupów w Twojej lokalizacji oraz prowadzimy kampanie w mediach społecznościowych oraz portalach internetowych. Na bieżąco odpowiadamy na wszelkie zapytania oraz potrzeby klientów w naszym Biurze Obsługi Klienta, poprzez infolinię telefoniczną, a także wiadomości e-mail oraz komunikatory internetowe.

Daj nam się poznać, a my zaprosimy Cię na spotkanie w celu ustalenia szczegółów współpracy.


Partnerstwo

Zwiększ swoją bazę klientów i pozyskaj nowych, a także umożliw im dostawę produktów z Twojego sklepu bądź restauracji. Z nami zwiększysz swoje zyski oraz dotrzesz do szerszego grona konsumentów. Wystarczy, że dostarczysz nam informacje na temat oferowanego asortymentu, a my przygotujemy projekt witryny i wdrożymy go do serwisu Zakupy z dowozem. Uzyskasz również dostęp do panelu zarządzania, w którym na bieżąco można obserwować składane przez klientów zamówienia, a także modyfikować i wprowadzać nowy dostępny asortyment, zmieniać cenniki oraz dostępność produktów w danej chwili.

Nie musisz posiadać własnych dostawców czy samochodów dostawczych - zapewnimy Tobie całościową obsługę dostarczania zakupów do klienta prosto z Twojego punktu sprzedaży. Będziesz otrzymywać informacje dotyczące każdego złożonego w Twojej witrynie zamówienia wraz z planowaną godziną jego odbioru w celu dostawy przez naszego mobilnego dostawcę.

Dzięki dostępności statystyk Twoich zamówień możesz zaobserwować, które produkty są najpopularniejsze wśród danej grupy klientów, w jakich porach czasowych oraz dniach tygodnia Twoja sprzedaż jest najwyższa, a także śledzić ilość stałych oraz przybywających klientów.

W ramach Partnerstwa oferujemy Tobie również możliwość organizowania promocji, konkursów i tworzenia zniżek dla klientów. Przygotujemy również według ustalonej z Tobą strategii reklamy w Internecie w celu powiadomienia klientów o pojawieniu się nowej marki w serwisie Zakupy z dowozem.


Inwestycja

Projekt Zakupy z dowozem poszukuje inwestorów chcących rozwinąć naszą przyszłościową działalność e-commerce. Naszym celem jest przede wszystkim zwiększenie zasięgu działania usługi na wszystkie miasta wojewódzkie oraz powiatowe. Chcemy proponować naszym klientom oferty zarówno dużych marek sieci handlowych (nie tylko tych działających w branży spożywczej) oraz małych lokalnych przedsiębiorców i usługodawców.

Zainwestuj w nasz projekt swój czas, doświadczenie oraz środki finansowe, a nasz rozwój pozwoli Tobie dzięki temu nie tylko otrzymać zyski z inwestycji, ale także da Ci możliwość wpływania na całokształt projektu oraz zdobywania licznych dodatkowych korzyści powiązanych ze współpracą z Franczyzobiorcami oraz Partnerami.

Zaproś nas na spotkanie, a przedstawimy wszystkie szczegóły projektu wraz z biznesplanem oraz danymi finansowymi oraz statystycznymi dotyczącymi naszej dotychczasowej działalności.

Chcesz poznać nas lepiej? Skontaktuj się z nami:

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.