Zobacz, co o nas piszą osoby korzystające z naszego serwisu.

Dodaj nową opinię

Agata Zielona Góra

Wow, dla mnie totalne zaskoczenie - tego się nie spodziewałam w Zielonej. Zamówiłam Tesco, dostałam SMS z potwierdzeniem i po godzinie przyjechał do mnie pan dostawca z zakupami!

Marta Kielce

Najlepsi. Wreszcie nie muszę dźwigać mleka. Obsługa miła i kontaktowa.

Małgorzata Kielce

Super pomysł, dziękuję.

Agnieszka Kielce

Zamówienie błyskawiczne. Czekałam jedyne 2h na zakupy z TESCO. Super dostawcy. Polecam.

Marek Kielce

Szkoda że najszybsza dostawa z Tesco jest na późniejsze godziny niż z innych sklepów, ale za to jest większy wybór produktów - poza tym ok. Szkoda że nie ma jeszcze w tej chwili więcej sklepów i innych restauracji do wyboru.

Ania Kielce

Dostawa z Maka szybsza niż czekanie przy zamówieniu pizzy! Ciekawe jest to że można wybrać do zestawów dowolne dodatki jakie są dostępne i nie wiedziałam do tej pory że można wybrać sałatkę zamiast frytek do Big Maka :D

Marzena Kielce

Wspaniale że coś takiego jest i funkcjonuje. Robiąc zakupy z dowozem oszczędzam czas i co najważniejsze nie musze tego sama nosić. Jeśli czegoś z zamówionych produktów nie ma, dzwonią i pytają czy może byc jakiś zamiennik lub inny producent. Pan który dostaczył mi dzis zakupy (a było tego sporo) bardzo miły i uprzejmy. Na pewno w przyszłości będę korzystać z tej formy robienia zakupów. Dziękuję osobie, która to wymyśliła i wprowadziła w życie. To był genialny pomysł :)

Ewelina Kielce

Jestem pod wrażeniem - nie spodziewałam się, że taka forma zakupów z Biedronki czy Lidla będzie możliwa w Kielcach. Stronkę znalazłam przypadkiem, ale już teraz wiem że będę często korzystać z zakupów z dowozem. Ceny co prawda delikatnie wyższe, ale za to ta wygoda :) Szczególnie jeśli ma się dużo innych zajęć.

Jacek Kielce

Dobra usługa. Szkoda tylko że raz ze względu na duży ruch w sklepach przed świętem musiałem poczekać dłużej na pana kuriera, innym razem brakowało kilku z wybranych produktów w sklepie, ale na kilka zamówień które robiłem można to wybaczyć - daję cztery gwiazdki i plusa.

Małgorzata Kielce

Fantastyczna usługa!!!

Bardzo sprawna i szybka obsługa, dowóz za Kielce w doskonałej cenie. Obsługa rownież bardzo mila i pomocna. W chwili braku zamówionego towaru panowie dzwonią i pytają jaki wziąć zamiennik danej rzeczy. Jestem bardzo zadowolona, pozwala to zaoszczędzić czas. Mam nadzieje ze ta usługa znajdzie duże grono odbiorców w naszym mieście.

Ja bardzo polecam.

Michał Kielce

Świetna usługa!

Mam nadzieję, że na naszym kieleckim rynku usługa się utrzyma, bo jest ułatwieniem dla wielu osób a cena też jest konkurencyjna.

Pomaga to też osobom niepełnosprawnym robić zakupy w marketach, gdzie nie zawsze obsługa ma czas i możliwości, żeby pomagać.

Karolina Kielce

Juz 3 razy zamawiałam zakupy i 3 raz jestem mile zaskoczona uprzejmością Pana dostawcy. Zawsze miło, telefon kiedy czegoś akurat nie ma w sklepie i naprawdę super pomoc w doborze innego produktu. Tak trzymać! Super!

Katarzyna Kielce

Zakupy z dowozem to świetna sprawa - spory wybór sklepów, szybka dostawa jeszcze tego samego dnia, miła obsługa i możliwość płacenia gotówką - same plusy. Fakt, ceny różnią się niż w sklepie (mam porównanie z Tesco), ale i tak usługa warta tych lekko wyższych cen zwłaszcza jak nie ma się samochodu na większe zakupy czy czasu na spędzenie w markecie.

Joanna Kielce

Szkoda, że nie są uwzględniane promocje sklepów, albo nie robią państwo swoich promocji. Poza tym wszystko mi odpowiada. Szybki dowóz i miła obsługa.

Magdalena Kielce

Zadowolona za każde dostarczone zakupy.

Magda Kielce

Miła i szybka obsługa. Na pewno jeszcze skorzystam.

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.