O nas

O serwisie Zakupy z Dowozem

W Zakupy z Dowozem zajmujemy się dostarczaniem artykułów z najpopularniejszych sieci jak również od lokalnych, rzemieślniczych producentów, bezpośrednio do klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 2017 roku, od tego czasu stale udoskonalamy i rozwijamy możliwości świadczenia tej usługi na najwyższym poziomie.


Naszym celem jest realizacja zakupów w wyznaczonym przez Państwa czasie z zachowaniem najwyższej jakości na każdym etapie zamówienia. Nasz zespół - osoby odpowiedzialne za kompletowanie koszyka - Szoperzy, są do dyspozycji jako indywidualni doradcy.


Jedną z najcenniejszych rzeczy w Naszym życiu jest dzisiaj czas. Każdy z nas był w sytuacji, w której codzienne czynności odbierają nam możliwość zrobienia czegoś dla siebie lub bliskich. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli obowiązek robienia zakupów powierzycie nam, a sami będziecie cieszyli się godzina dla siebie każdego dnia.


Zespół Zakupy z Dowozem

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.